Департамент фінансової політики - головний розпорядник коштів
Департамент фінансової політики
Черкаської міської ради
Департамент фінансової політики
Черкаської міської ради

Графік роботи

Пн - Чт: 800 - 1715
П'ятниця: 800 - 1600
Сб - Нд: вихідні дні

(0472) 36-02-82

Приймальня Департаменту
Image

Новини

COVID-19 & місцевий бюджет: виклики та рішення

8 липня у мережі Фейсбук на сторінці Черкаського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон" Черкаським регіональним відділенням АМУ за підтримки USAID та участі департаменту фінансової політики Черкаської міської ради був організований та проведений практикум у формі вебінару на тему: «COVID-19 & місцевий бюджет: виклики та рішення». Матеріали були підготовлені департаментом фінансової політики для учасників заходу: міські, селищні, сільські голови, їх заступники, керівники та фахівці профільних підрозділів. Виконавчий директор Черкаського РВ АМУ Віталія Повісьмак-Євмина відкрила роботу практикуму та привітала учасників. Модератор заходу - Харенко Тетяна Іванівна, директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради, ознайомила слухачів з «карантинними» законами та рішеннями органів місцевого самоврядування. Розповіла про вплив законодавчих змін на місцеві бюджети та про шляхи пошуку інструментів захисту інтересів тергромад. Детально зупинилася на найбільш дієвих інструментах щодо контролю за дотриманням чинного законодавства в сфері забезпечення надходжень до місцевих бюджетів.

Доступно і зрозуміло про витрати на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19

Щодня у вільному доступі оновлення оперативних даних про загальні суми видатків на подолання пандемії, загальні кількості операцій, а також інформація про області, які найбільше закуповують необхідні засоби, які – "відстають", та багато іншого за посиланням.

Зміни до Державного бюджету - 2020: вплив на місцеві бюджети

Програма «U-LEAD з Європою» розробила інфографіку, що пояснює зміни до Державного бюджету 2020 року які (особливо стосовно бюджетів органів місцевого самоврядування).

З Днем вишиванки

Колектив департаменту фінансової політики вітає всіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Image
Image

Департамент фінансової політики Черкаської міської ради