Утворено Координаційну раду з питань партиципаторного бюджету


Розпорядженням міського голови від 13. 05. 2015 № 62-р утворено Координаційну раду з питань партиципаторного бюджету для розробки основних принципів та механізмів впровадження і реалізації партиципаторного бюджетування у місті Черкаси в рамках проекту Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ «Партиципаторний бюджет – можливості для підвищення громадської активності і встановлення належного партнерства з органами влади». 

До складу Координаційної ради увійшли представники міської влади, представники неурядових організацій та депутат міської ради.

Нагадаємо, що метою проекту є підвищення рівня залучення мешканців Черкас до процесу прийняття рішень щодо розвитку міста та покращення діалогу між міською владою і громадськістю шляхом співпраці в плануванні та імплементації Громадського бюджету.

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

 


Прикріплені файли