Презентація навчального візиту до Республіки Польща 13-17 липня 2015 року


21 липня 2015 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань партиципаторного бюджету в м. Черкаси на якому було презентовано результати навчального візиту до Республіки Польща 13-17 липня 2015 року  в рамках проекту «Партиципаторний бюджет – можливості для підвищення громадської активності і встановлення належного партнерства з органами влади».

Заступником голови Координаційної ради Харенко Тетяною було презентовано досвід польських міст щодо реалізації бюджету участі, які були відвідані в рамках навчального візиту (Презентація додається).

Після презентації відбулося обговорення застосування отриманого досвіду в рамках реалізації Громадського бюджету в місті Черкаси та визначено основні елементи, які доцільно використати, зокрема електронне голосування та принципи визначення вартості проектів. Крім цього Кординаційною радою прийнято рішення щодо завершення голосування до 8. 00 27. 07. 2015 щодо напрямків виділення коштів міста в 2016 році для участі громадян у витрачанні цих коштів. Та на наступному засіданні Координаційної ради буде підведені підсумки голосування та визначені тематика, яка набрала найбільшу кількість голосів мешканців. Долучайтеся до голосування та можливо саме ваш голос буде вирішальним! 


Прикріплені файли

  • 1.ppt

    Розмір: 1.37 Mb    Переглядів: 328

  • 2.ppt

    Розмір: 1.25 Mb    Переглядів: 336

  • 3.ppt

    Розмір: 1.02 Mb    Переглядів: 303